Зустріч Зеленського з Путіним у Ватикані Папа Римський Франциск відреагував

Дипломат Ватикану кардинал Леонардо Сандрі запевнив, що Папа Римський Франциск відреагував на дані про зустрічі Зеленського з Путіним у Ватикані.

Повідомлення  2,910 Перегляди оновлено 6 місяці тому назад

Сьогодні, 29 квітня, дипломат Ватикану кардинал Леонардо Сандрі запевнив, що Папа Римський Франциск відреагував на дані про зустрічі Зеленського з Путіним у Ватикані.  За його словами, Папа всіляко підтримує мирні процеси і готовий виступити стороною-посередником в подібному процесі.

 Про це повідомляється  з посиланням на la Reppublica.

Image

Сандрі запевнив, що поки у Ватикані нічого не знають про конкретні пропозиції, які б стосувалися зустрічі Путіна з Зеленським.

 Він пояснив, що Папа Франциск міг би виступити в ролі примирителя сторін, як він робив це раніше.  Також він зазначив, що Святий Престол детально ознайомлений з конфліктом в Україні.

 За його словами, зустріч Путіна із Зеленським у Ватикані може цілком відбутися і Святий Престол готовий докласти до цього свої зусилля.

 До цього Зеленський повідомив, що Ватикан є ідеальним місцем для діалогу з Путіним про завершення війни на Донбасі, але поки він не знає, чи будуть переговори з президентом РФ.

 Після цього Пєсков повідомляли, що Путін готовий зустрітися із Зеленським, але навряд чи це станеться за межами Москви, і обговорювати Донбас він точно не буде.  Варіант з Ватиканом він не став відкидати.

За матеріалами .dialog.ua


Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
1
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
2
ANGRY
0 Коментарі

  • Зустріч Зеленського з Путіним у Ватикані Папа Римський Франциск відреагував
  • KlimVetal