ЗМІ: РНБО на тлі загострення на Донбасі збирається на засідання - можливе проведення загальної мобілізації..

Нове засідання РНБО в зв'язку з загостренням на Сході України заплановано на п'ятницю, 2 квітня.

Повідомлення  681 Перегляди оновлено 6 місяці тому назад

Можливе проведення в Україні мобілізації в разі масштабної агресії Росії обговорять на засіданні РНБО, запланованому на 2 квітня.  На засіданні, яке пройде після двотижневої перерви в роботі РНБО, буде обговорюватися і вжиття заходів у разі найгіршого сценарію українсько-російського конфлікту, повідомляє "Українська Правда" з посиланням на свої джерела.

Image

Питання проведення мобілізації буде розглядатися з урахуванням ситуації з поширенням коронавирусной інфекції в Україні, адже за нинішньої епідемічної обстановці проводити мобілізацію так, як вона проводилася в 2014 році, вкрай небезпечно, тому повинні бути нові схеми і нові підходи.

 За інформацією телеграм-каналу "Таємниці депутата", на засіданні буде обговорюватися і питання нарощування сил армії РФ на кордоні з Україною.

 "Інформація доноситься тривожна. Крім усього, потрібно налагодити систему мобілізації в разі поганого сценарію з урахуванням коронавируса. Якщо проводити, як в 2014 році, для армії це небезпечно. У Міноборони є сценарій", - йдеться в повідомленні.

За матеріалами dialog.ua


Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • ЗМІ: РНБО на тлі загострення на Донбасі збирається на засідання - можливе проведення загальної мобілізації..
  • KlimVetal