Зеленський про наступника Меркель: "Зелений канцлер - звучить символічно"

Володимир Зеленський в жартівливій формі відповів на питання про майбутнього лідера Німеччини.

Повідомлення  370 Перегляди оновлено 2 місяці тому назад

Президент України Володимир Зеленський заявив, що українська сторона на майбутніх у вересні виборах в бундестаг буде вболівати за того лідера ФРН, якого підтримає німецький народ.

 Про це глава держави розповів в бесіді з закордонними ЗМІ, відповідаючи на питання німецького журналіста про враження президента від зустрічі зі співголовою Партії зелених Німеччини Робертом Габеком, який підтримує ідею отримання Києвом озброєння від Німеччини для захисту від російської агресії, передає "НВ"

 Українського лідера запитали, чи не вважає він, що прихід на пост глави німецького уряду кандидата від "зелених" був би вигідний Україні.

 "" Зелений "канцлер - звучить в принципі символічно", - зіронізував Зеленський, але при цьому дав зрозуміти, що в Києві підтримають того канцлера, якого вибере народ Німеччини.

 Повертаючись до Габеку, глава держави назвав його відкритою людиною і додав: лідер Партії зелених сподобався йому "на рівні особистості".

 Зеленський також зазначив, що надання Україні німецького озброєння є питанням справедливості.  Однак чинний уряд Німеччини не підтримує цю ініціативу.

За матеріалами dialog.ua


Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • Зеленський про наступника Меркель: "Зелений канцлер - звучить символічно"
  • KlimVetal