Є загроза: на кордон з Білоруссю перекинуті додаткові сили українських ППО..

Дивізіон Львівського зенітного ракетного полку ім. гетьмана І. Виговського вперше заступив на бойове чергування в системі ППО в новому секторі відповідальності - на Волині.

Повідомлення  1,821 Перегляди оновлено 6 місяці тому назад

 Як відзначають в ЗМІ, Україна посилює захист своїх кордонів на північно-західному напрямку.  І це цілком логічно, враховуючи те, що не так давно Олександр Лукашенко запропонував Росії організувати спільне патрулювання державного кордону Білорусі під приводом захисту від міфічної "зовнішньої загрози",

Image

Також Лукашенко запропонував Росії створити в додаток до вже наявних на території Білорусі військовим базам нові на діючих білоруських військових аеродромах, тобто найближчим часом на території Білорусі можуть бути розміщені російські військові літаки, тому не дивно, що до українсько-білоруському кордоні перекинуті додаткові сили ППО  .

Image

 Заслуговує на увагу і той факт, що Лукашенко анонсував на частину отриманих від Росії кредитних грошей придбати кілька нових бойових літаків для білоруських Військово-повітряних сил.

Image

Однак, з огляду на дедалі зростаючий залежність Лукашенко від Кремля, висока ймовірність того, що ці літаки стануть літаками так званого Союзної держави Росії і Білорусі, завершення процесу створення якого в Кремлі домагаються не один рік.

 Не виключено, що цей процес вже може бути завершений влітку або восени нинішнього року, тобто є всі підстави говорити про загрозу безпеці України з північно-західного напрямку, тому додаткові сили ППО, швидше за все, будуть не єдиною військовою частиною, яку найближчим часом  перекинуть на ту ділянку.

За матеріалами dialog.ua


Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
1
ANGRY
0 Коментарі

  • Є загроза: на кордон з Білоруссю перекинуті додаткові сили українських ППО..
  • KlimVetal