Заборона ВСУ на відкриття вогню у відповідь без узгодження: в РФ виступили із заявою..

Заступник глави адміністрації президента РФ Дмитро Козак запропонував заборонити Збройним силам України відкривати вогонь у відповідь по бойовиках без попереднього узгодження.

Повідомлення  17,005 Перегляди оновлено 6 місяці тому назад

 У Росії запропонували учасникам т.зв.  "Нормандського формату" письмово закріпити домовленості, від яких залежить виконання припинення вогню сторонами війни на Донбасі.

 Про це повідомляєтьсч з посиланням на російський interfax.ru

Image

Так, заступник глави адміністрації президента Росії Дмитро Козак, який є куратором окупованих РФ ОРДЛО і Придністров'я, направив учасникам переговорів текст документа.  У ньому йдеться про те, що Франція, Німеччина і Росія, "використовуючи свій вплив, повинні докласти всіх зусиль для того, щоб режим припинення вогню був стійким і всеосяжним, а заходи щодо посилення режиму припинення вогню, затверджені рішенням ТКГ 22 липня 2020 року  , виконувалися в повному обсязі, безумовно і незалежно від наявності домовленостей або розбіжностей з усіх інших питань врегулювання конфлікту ".

 Крім того, Козак запропонував не пізніше 22 березня узгодити і підписати проект спільних підсумків відеоконференції політичних радників країн-учасників переговорних процесів, яка відбулася 18 березня.

 Крім цього, заступник голови адміністрації Путіна запропонував зобов'язати Україну припинити вогонь на Донбасі і дотримуватися перемир'я "без жодних вилучень і інтерпретацій".  Відзначимо, що Козак запропонував заборонити Збройним силам України відкривати вогонь у відповідь по бойовиках без попереднього на те погодження.

За матеріалами dialog.ua


Твоя реакція?

1
LOL
1
LOVED
1
PURE
2
AW
1
FUNNY
6
BAD!
1
EEW
1
OMG!
14
ANGRY
0 Коментарі

  • Заборона ВСУ на відкриття вогню у відповідь без узгодження: в РФ виступили із заявою..
  • KlimVetal