Ваша сила - в єдності і співпраці ... - Візит Курта Волкера в Київ: шість важливих чинників для України

Колишній спецпредставник США з питань України Курт Волкер під час виступу в Києві розповів про шість факторів, дуже важливих для України на нинішньому етапі.

Повідомлення  520 Перегляди оновлено 5 місяці тому назад

Візит Курта Волкера став першим візитом в Україну відомого американського політика після зміни адміністрації Білого дому.  Виступаючи в Києві, Волкер розповів про шість факторів, що мають для нинішньої України визначні значення.

 

Image

По-перше, політик звернув увагу на "вакуум присутності нової адміністрації США в Україні".

 По-друге, як він заявив, що міжнародні партнери чекають від України активної протидії російській агресії, в першу чергу, активної позиції на міжнародній арені, що виражається в ініціюванні повернення до порядку денного провідних міжнародних організацій питання про введення миротворців ООН на Донбас.  Тільки в цьому випадку Україна може отримати підтримку ззовні.

 По-третє, вкрай важлива деолігархізація, що є однією з найголовніших складових боротьби з корупцією.  Зокрема, Волкер наголосив на важливості для української влади "справи Коломойського".

 По-четверте, Волкер висловив стурбованість з приводу тривалої відсутності контакту між президентом України Володимиром Зеленським та новим главою Білого дому Джо Байденом.  Правда, зазначив, що "на твердість двопартійної підтримки України в США це не впливає".

 По-п'яте, в США стурбовані безперервними конфліктами в демократичному прозахідному таборі України.

 "Невже не зрозуміло, що найгірше, що ви можете робити - це бути жертвами особистої ворожнечі і персональних образ. Ваша сила - в єдності і співпраці ... Тільки об'єднані ви здатні перемогти", - сказав Волкер.

 По-шосте, за словами Курта Волкера, міжнародних партнерів України турбує кримінальне переслідування відносно політичних опонентів влади.  Політик застеріг Україну від повторення грузинського сценарію.

За матеріалами dialog.ua


Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • Ваша сила - в єдності і співпраці ... - Візит Курта Волкера в Київ: шість важливих чинників для України
  • KlimVetal