Війна на Близькому Сході: у Верховній Раді запропонували визнати ХАМАС терористами

На сайті Парламенту з'явився проект постанови про визнання палестинських радикалів терористами.

Повідомлення  307 Перегляди оновлено 4 місяці тому назад

У Верховній Раді України запропонували визнати радикальну палестинську організацію ХАМАС терористами.

 Текст відповідного проекту постанови опублікований на сайті українського парламенту.

Image

Авторами даного нормативно-правового акту є група народних депутатів, серед них є Ольга Василевська-Смаглюк, представник партії "Слуга народу".  На своїй сторінці в Facebook парламентарій висловилася щодо необхідності визнання ХАМАС терористами.

 Відзначається, що дану ініціативу підтримали 80 народних депутатів.  Депутат звернула увагу на той факт, що в той час, як на стороні Ізраїлю виступають США, країни Європейського Союзу, Великобританія, Канада і Японія, ХАМАС користується підтримкою Росії, а лідерів ісламістів з радістю приймають в Кремлі.

 "Кремль використовує терористів ХАМАСу для тиску на США, щоб вимагати поступок з інших питань. Зокрема, про визнання анексії Криму і по врегулюванню військового конфлікту на Донбасі, а фактично - для легітимізації російської агресії проти України на умовах Москви", - пише Васілевская-  Смаглюк.

 Нагадаємо, рух ХАМАС визнано терористичною організацією не тільки в Ізраїлі, але також в США, Канаді, Японії, ЄС.  Організація також заборонена в Єгипті і Йорданії.  Австралія і Великобританія визнали терористичним лише воєнізоване крило ХАМАС.  У той же час Росія, Катар, Китай, Організація ісламського співробітництва не визнають ХАМАС терористами.  Так, в РФ офіційно не зараховують радикалів до терористів, але і не підтримують їх дії проти Ізраїлю.

За матеріалами dialog.ua


Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • Війна на Близькому Сході: у Верховній Раді запропонували визнати ХАМАС терористами
  • KlimVetal