Відмова України від подальшої участі в "Мінську": Резніков розставив всі крапки над "i"

Віце-прем'єр і глава Мінреінтеграціі тимчасово окупованих територій пояснив, чому Україна більше не братиме участі в засіданнях мінської ТКГ.

Повідомлення  386 Перегляди оновлено 5 місяці тому назад

Заступник прем'єр-міністра і глава Міністерства з питань тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков детально пояснив причину небажання Києва брати участь в подальших переговорах в рамках "мінського формату".

 Про це він розповів в інтерв'ю "ВВС Україна"

Image

Ми нагадаємо, що кілька днів тому в ефірі передачі "Свобода слова" Резніков зробив заяву про відмову Києва від участі в переговорах по Донбасу на території Білорусі.  Чиновник зазначив: як тільки завершиться пандемія коронавируса, Україна більше не відправить свою делегацію до Мінська.

 Резніков аргументував свої слова тим, що Білорусь після де-факто перепризначення Лукашенко на пост президента стала поводитися вороже по відношенню до України.  З вуст перших осіб держави, а також підконтрольних Лукашенко ЗМІ на адресу України неодноразово звучали відверто недружні висловлювання, в тому числі і ті, що "Україна перетворилася на країну жебрака і вимираючого народу і Гордоном при владі".

 З огляду на ці факти, а також те, що Київ відмовився визнавати Лукашенко законно обраним главою Білорусі, Україна більше не буде відправляти свою делегацію до Мінська.  Як зазначає Рєзников, Україна не має довіри до Лукашенка і поки він буде перебувати при владі, ніхто не зможе гарантувати української делегації в ТКГ безпеку під час її перебування в Мінську.

За матеріалами dialog.ua


Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • Відмова України від подальшої участі в "Мінську": Резніков розставив всі крапки над "i"
  • KlimVetal