Українська збірна стала справжнім тріумфатором ЧЄ з важкої атлетики, який з 3 по 11 квітня проходив в російській столиці.

Повідомлення  701 Перегляди оновлено 5 місяці тому назад

Спортсмени з України не залишили нікому шансів зайняти найвищий п'єдестал на Чемпіонаті Європи з важкої атлетики в Москві, який завершився вчора, 11 квітня, в столиці Росії, повідомляє sport.ua

Українці стали першими і в медальному заліку по великим медалей, і в заліку з урахуванням малих медалей у вправах.

Image

Так, наші спортсмени в медальному заліку стали переможцями, залишивши позаду збірну Болгарії і Вірменії.  В українців 4 золота, 1 срібло і 1 бронза.

У медальному заліку, де враховувалися малі медалі у вправах - ривку та поштовху, наша команда також на першій позиції.  Тут українці взяли 10 золотих, 3 срібних і 4 бронзових медалі.

Image

Підвищила позиції України в останній день Чемпіонату Анастасія Лисенко, стала віце-чемпіонкою Європи у ваговій категорії понад 87 кг.

Що стосується Росії, то по великих медалям в заліку двоборства російські спортсмени виявилися на 8-му місці, а в ривку і поштовху вони і зовсім виявилися на 10-й позиції.

За результатами змагань в топ-5 кращих збірних Європи увійшли Україна, Болгарія, Вірменія, Грузія, Румунія.