Українці на засіданні ТКГ нарешті провчили терористку з ОРДЛО...

Віртуальне засідання політичної підгрупи ТКГ зірвалось через участь у перемовинах так званої представниці "ДНР" Майї Пирогової. Вона засуджена в Україні за тероризм. Після протесту України Росія пообіцяла, що Пирогову з переговорів таки "приберуть".

Повідомлення  3,698 Перегляди оновлено 3 місяці тому назад

Джерело:

Фейсбук Сергія Гармаша

Про участь терористки у засіданні повідомив представник Донецька в українській делегації в Тристоронній контактній групі Сергій Гармаш. Він зауважив, українська сторона одразу попередила, що не братиме участь у перемовинах за присутності Пирогової.

 

Українська делегація покинула "віртуальне засідання"

Якби Москва та її маріонетки хотіли діалогу, вони б почули нас. Але почався звіт політичної підгрупи, а громадянка Пирогова сиділа разом з Ніканоровою, запрошеною з ОРДО,
– написав Гармаш.

Українці покинули "віртуальне засідання". ТКГ заслуховувала інші підгрупи, де терористки не було.

 

Image

Згодом спікер української делегації в ТКГ Олексій Арестович повідомив, що Росія готова усунути Пирогову з переговорного процесу.

Вони (російська делегація – 24 канал) були розгублені, але заявили, якщо консультації в обох групах ТКГ вимагають відсутності певних осіб, таких "громадських експертів", то вони готові це зробити і розмовляти лише з українською стороною,
– наголосив Арестович.

Речник додав, що на переговорах можливо всяке, проте розмовляти з людьми, засудженими за тероризм, – неприпустимо.
 

Хто така Майя Пирогова?


Членкиня терористичної організації "ДНР", посібниця бойовиків, антиукраїнська пропагандистка. Так звана директорка "департаменту інформполітики Міністерства інформації" терористичної "ДНР". У 2018 році Пирогову заочно засудили в Україні до 10 років ув'язнення за тероризм.
Дані "Миротворця"

За матеріалами novyny.24tv.ua

Image

Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • Українці на засіданні ТКГ нарешті провчили терористку з ОРДЛО...
  • KlimVetal