Україна або Росія: одеський блогер Непогодін розповів, кого підтримує Одеса..

В Одесі проросійські жителі почали відкривати очі, побачивши сумну долю Донбасу, і різко змінюючи свою позицію на проукраїнську.

Повідомлення  865 Перегляди оновлено 8 місяці тому назад

Колишні проросійські жителі Одеси на сьомий рік війни на Донбасі почали відкривати очі, різко змінюючи свою позицію на проукраїнську.  У соціальних мережах активно обговорюють пост колишнього прихильника РФ Всеволода Непогодін, який на своїй сторінці в соціальній мережі facebook написав пост про Одесу і ситуації в місті.

 За його словами, Одеса має майбутнє лише в Україні, а російська окупація і захоплення міста перетворить його в злочинну і злиденне гетто.

Image

Непогодін розповів на прикладі окупації Криму, чим може обернутися для Одеси прихід російських військових.  Такий сценарій загрожує колапсом економіки міста і всього регіону, саме тому одесити повинні активно підтримувати українську армію.

 "Виразно і доступно про долю Одеси в поточних обставинах. Доля у нас одна-єдина - бути в складі України. Тому одесити зацікавлені, щоб ВСУ захищали свою країну - для нас це питання фізичного виживання. Або Одеса живе під жовто-блакитним прапором України,  або Одеса вмирає при путінських окупантів - третього не дано ", - пише колишній прихильник РФ.

 У соціальних мережах вражені різкою зміною позиції блогера, який у 2014 році виступав на російських каналах і агітував за прихід російської армії.

 "Огооооо, цей чувак 7 років тому топив за абсолютно протилежне, навіть на телек в РФ пролазив, а тут таке", - пишуть одесити в соціальних мережах.

За матеріалами .dialog.ua

Image

Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • Україна або Росія: одеський блогер Непогодін розповів, кого підтримує Одеса..
  • KlimVetal