У Тбілісі Познеру і Росії залишили "послання" на пам'ятнику Грибоєдова - Москва незадоволена..

У Грузії вандали осквернили пам'ятник Олександру Грибоєдову, розписавши антиросійськими гаслами і посланням до Володимиру Познеру.

Повідомлення  1,012 Перегляди оновлено 6 місяці тому назад

 1 квітня вандали осквернили пам'ятник дипломату, поету і драматургу Олександру Грибоєдову в Тбілісі.  Інцидент стався після скандального візиту журналіста Володимира Познера в Грузію з групою друзів.

Image

Справа в тому, що ведучий збирався святкувати свій день народження в Тбілісі.  Однак пара необережних слів про те, що Абхазія назавжди залишиться з Росією, зіпсували свято і відносини з грузинами.  В результаті Познер і вся його компанія раніше терміну повернулися в Москву.

 Пізніше невідомі залишили на пам'ятнику Олександру Грибоєдову "послання" Росії і журналісту.  Невідомі написали червоною фарбою "Росія - зло", "Познер - нах".

Image

Місцева влада вже почали роботи по відновленню монумента, підтвердили в мерії столиці Грузії.

 Російські пропагандистської ЗМІ вже назвали вчинок вандалів в Грузії "ганьбою" і вимагають розшукати їх і покарати за законом.

 Грибоєдов вперше відвідав Грузію восени 1818 року.  Тут він створив головний твір свого життя - "Лихо з розуму", зустрів любов - княжну Ніно Чавчавадзе, яка важко переживала загибель чоловіка від рук фанатиків в Персії.

За матеріалами dialog.ua


Твоя реакція?

1
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • У Тбілісі Познеру і Росії залишили "послання" на пам'ятнику Грибоєдова - Москва незадоволена..
  • KlimVetal