У Сумах жорстоко побили ветерана АТО, атакувавши зі спини: з'явилося фото нападника

У Сумах жорстоко побили ветерана АТО, який заступився за дівчат в місцевому парку: на нього напали зі спини.

Повідомлення  1,557 Перегляди оновлено 2 місяці тому назад

У Сумах напередодні був жорстоко побитий ветеран АТО, який заступився за дівчат в парку після того, як невідомий почав приставати до них.  Фотографії нападника вже з'явилися в Інтернеті і були опубліковані" Союзом ветеранів війни з Росією" на сторінці організації в соціальній мережі "Фейсбук".

Image

Нападник чоловік був ідентифікований по червоній футболці і кепці - співробітники поліції вже затримали його.

 У повідомленні ветеранів відзначено, що невідомий намагався приставати до дівчат і напав на них, застосовуючи фізичну силу.  На крики дівчат на допомогу прийшов ветеран АТО, після чого зав'язалася бійка.

Image

 "Після словесної перепалки грубіян начебто заспокоївся, як тільки ветеран почав йти, завдав удар зі спини, після чого бив ногами вже лежачого на землі", - зазначено в повідомленні ветеранської організації.

Image
Image

Журналістам інформаційного агентства "Укрінформ" вдалося з'ясувати, що після затримання невідомого ветеран відмовився від своїх претензій, забравши заяву.  Причина такого кроку залишається невідомою.

 Інформація про напад викликала різку реакцію користувачів в соціальних мережах.  Вони вимагають активістів встановити причини події.  Крім того, частина аудиторії вважає, що тепер ветерани будуть шукати нападника в Сумах.

 "Знайти і провести виховну бесіду", - відзначають в коментарях користувачі.

За матеріалами .dialog.ua


Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • У Сумах жорстоко побили ветерана АТО, атакувавши зі спини: з'явилося фото нападника
  • KlimVetal