У Криму рубають реліктові дерева: мешканці б'ють на сполох і записують звернення до Путіна. ВІДЕО

Жителі Криму записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна з проханням “втрутитися і негайно зупинити” забудову парку-пам’ятника садово-паркового мистецтва “Фороський” на Південному березі Криму.

Повідомлення  547 Перегляди оновлено 7 місяці тому назад

Відеозвернення виклала на ютуб у понеділок, 1 березня, користувач Міла Титова.

“Володимире Володимировичу, ви неодноразово говорили про те, що питання збереження балансу між розвитком території Криму і Севастополя та збереженням їхньої унікальної природи місцева влада повинна вирішувати за участі громадськості, а “не кулуарно або келійно”. Але нас, громадськість, зараз ніхто не чує. Ми просимо вашого втручання, щоб негайно зупинити будівництво в парковій зоні”, – сказано у зверненні.

Image

Автори відео також просять Путіна “доручити провести перевірку Міністерства екології та природних ресурсів Криму, в результаті дій якого інтереси особливо охоронюваних природних територій були значно обмежені на користь забудовників”.

Раніше повідомлялося, що на території парку-пам’ятника садово-паркового мистецтва “Фороський” на ПБК дозволена реконструкція 18-поверхової будівлі та будівництво дитячого оздоровчого табору.

 

У російському уряді Криму також вказали на наявність дозволів на знесення 37 зелених насаджень із “подальшим проведенням компенсаційного озеленення протягом року і 29 пальм з метою їх подальшої пересадки”.

Напередодні кримські блогери повідомили про “скандальну забудову” Фороського парку з вирубкою реліктових дерев і подальшою забороною на його відвідування. Місцеві активісти організували збір підписів “проти знищення парку”.

Петицію станом на 25 лютого вже підписали майже 6 тисяч осіб.

За матеріалами novynarnia.com


Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • У Криму рубають реліктові дерева: мешканці б'ють на сполох і записують звернення до Путіна. ВІДЕО
  • KlimVetal