У Дніпрі ветерана АТО натовп побив і вигнав з маршрутки: побратими Баркаса помстилися..

Історія з побиттям ветерана АТО з позивним "Баркас" отримала продовження. Побратими захисника України помстилися кривдникам.

Повідомлення  23,158 Перегляди оновлено 6 місяці тому назад

Ветерана ООС, бійця "Дніпро-1" з позивним "Баркас" вигнали з маршрутки, причому чоловіка побили і розбили телефон.  І все це сталося тільки тому, що АТОшнік хотів скористатися своїм законним правом на безкоштовний проїзд.

 У facebook.мешканка Дніпра Олена Савич розповіла подробиці інциденту.

Image


 "У Дніпрі ПП. Ветерана АТО Баркаса, бійця" Дніпро-1 ", захисника Пєсков, водій маршрутки за допомогою трьох пасажирів викинув з маршрутки номер 73. Не просто викинули, а розбили телефон і монтуванням сильно доклали по спині", - розповів Савич додавши  , що на адресу Баркаса його кривдники не соромилися говорити нецензурні слова.

Image

Побратими потерпілого вирішили помститися, і, за даними телеграм-каналу "КНПУ", вже через добу після події ветерани АТО заблокували маршрутки і зажадали від автотранспортного підприємства реакції на інцидент.  Керівництво встало на сторону АТОшніков, пообіцявши водія внести в "чорний список" і звільнити.

Image

Більш того, директор АТП запевнив, що в салонах маршруток підприємства буде висіти інформація про те, що карантинні обмеження пільговиків не будуть поширюватися на учасників бойових дій.  Але і це ще не все.  Ветерани АТО прийшли до хамові-водієві і змусили його просити вибачення перед "Баркасом".

Image

У понеділок в міськраді Дніпра пройде комісія по даниму інциденту.

 "Добре б, щоб хтось від ветеранів там був і озвучив побажання, висловив своє" фе "з приводу рішення комісії про обмеження для пільговиків", - сказано в повідомленні АТОшників.

За матеріалами dialog.ua


Твоя реакція?

0
LOL
1
LOVED
1
PURE
1
AW
1
FUNNY
1
BAD!
0
EEW
0
OMG!
6
ANGRY
0 Коментарі

  • У Дніпрі ветерана АТО натовп побив і вигнав з маршрутки: побратими Баркаса помстилися..
  • KlimVetal