Турчинов розкрив подробиці прохання до Медведчука: мова йшла про Путіна

Олександр Турчинов прокоментував заяву Віктора Медведчука про те, що він нібито уповноважив кума Путіна вести переговори з бойовиками ОРДЛО.

Повідомлення  1,544 Перегляди оновлено 2 місяці тому назад

У 2014 році, коли Олександр Турчинов виконував обов'язки президента України, він не вів переговори з главою РФ Володимиром Путіним і окупантами.

 На своїй сторінці в facebook.Турчинов пише, що на початку війни на Донбасі у нього було дві розмови з головою Держдуми РФ Наришкіним - 28 лютого і 1 березня.  Тоді він вимагав припинення бойових дій і агресії.  Однак Кремль не визнавав його як в.о.  президента.  У зв'язку з цим можливості переговорів не було, незабаром всі контакти припинилися.

Image

Навесні 2014 року Нестор Шуфрич привів на зустріч з Олександром Турчиновим опозиціонера Віктора Медведчука.  Останній заявив, що Москва вважає законним президентом тільки Віктора Януковича, а з новою владою Кремль відмовляється спілкуватися.  Однак Київ може передати інформацію Путіну через нього.

 "На що я сказав пану Медведчуку: нехай той передасть Путіну, щоб Росія негайно звільнила Крим і припинила агресію проти України. Пан Медведчук запитав:" А серйозно? "Я сказав, що це серйозно і інших пропозицій для Кремля у мене немає", -  пише Турчинов.

За матеріалами dialog.ua


Твоя реакція?

0
LOL
1
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • Турчинов розкрив подробиці прохання до Медведчука: мова йшла про Путіна
  • KlimVetal