Терапевт розповіла, які фрукти "приховують" в собі небезпеку для людини: "Це важливо знати!"

Коли людина думає, що їсть "нешкідливі" яблуко або грушу - це зовсім не так. Він у великій кількості споживає фруктозу, яка захоплюється білками печінки.

Повідомлення  478 Перегляди оновлено 6 місяці тому назад

За інформацією фахівців, у фруктах крім усього корисного містяться фруктоза і глюкоза.  І надмірна кількість фруктози може призвести до неалкогольниї жирової хвороби печінки.  Лікар-терапевт і клінічний фармаколог Лада Ступакова на своїй сторінці в instagram.розповіла, які фрукти приховують в собі небезпеку для людини.

Image

"Не можна їсти фрукти в необмежених кількостях. Коли говорю про це, багато хто щиро дивуються, як же так? Фрукти - суцільна користь, а соки? Соки - це ранній прикорм дітям. Фрукти - це цукор. Цукор в надлишку - це порушення вуглеводного обміну,  надлишок жиру під шкірою і між органами - тригліцеридів ", - пише доктор Ступакова.

 Важливо знати:

 1.Фрукти їмо тільки з клітковиною, цільні або перемелені в смузі!  Соки - це концентрат цукрів, блискавично надходять в кров.

 2. Віддаємо перевагу фруктам з низькими глікемічним індексом - це до 40, інсуліновим індексом до 30, глікемічний навантаженням.

 3. Кількість 10 гр.  фруктози в день, це приблизно одне яблуко, 3-4 сливи або абрикоса.  Чи не відрами тобто.

 4. Не перекушуйте фруктами з великим інсуліновим індексом, це шлях в інсулінорезистентність.

 "А взагалі рекомендую обзавестися глюкометром і подивитися на свій профіль глюкози, після фруктів відразу стане наочно видно, що відбувається з вашим організмом", - додала лікар.

За матеріалами dialog.ua

 


Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
1
ANGRY
0 Коментарі

  • Терапевт розповіла, які фрукти "приховують" в собі небезпеку для людини: "Це важливо знати!"
  • KlimVetal