Тарифи за комуналку знову підскочать: "тепло" в Україні знову подорожчає з жовтня

В Україні гряде чергове підвищення тарифів за комунальні послуги. Уже з наступного місяця для українців збільшать ціни за опалення, гарячу воду і світло.

Повідомлення  787 Перегляди оновлено 3 місяці тому назад

З жовтня в Україні тарифи на опалення піднімуться до 40%, з огляду на регіон, зазначено в розпорядженні Кабміну № 859, до того ж зміниться вартість для споживачів за електроенергію і гарячу воду.

 Як зазначено в документі від "Київтеплоенерго", середня ціна одиницю гігакалорії тепла буде орієнтовно коло 2300 грн.  При цьому ціна опалення в будинках без лічильника складе 53 грн / м2.  За гарячу воду українські абоненти з другого осіннього місяця будуть змушені платити в середньому близько 116 грн / м3.

Image

Виходячи з постанови Кабміну, уряд зафіксував ціну електропостачання в розмірі 1,44 грн за 1 кВт при споживанні до 250 кВт за місяць до кінця квітня наступного року.  У той же час для звичайних абонентів при споживанні понад 250 кВт вартість залишиться колишньою - 1,68 грн за 1 кВт.

Image

Відзначається, що керівництво країни закріпило такий тариф для групових побутових споживачів і гуртожитків, що розплачуються за світло за загальним лічильником.  Аналогічна ціна за кіловат прописана і для дачних кооперативів, садових товариств та гаражів, у тому ж Кабмін зробив цю фіксовану вартість за електроживлення для юросіб, що здають житло в оренду, а також для релігійних об'єднань.

Image

За матеріалами .dialog.ua


Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • Тарифи за комуналку знову підскочать: "тепло" в Україні знову подорожчає з жовтня
  • KlimVetal