Танки, артилерія і 28 000 військових: Україна спільно з НАТО почала масштабні маневри Defender Europe-21

Стартували навчання військ НАТО Defender Europe-21: маневри за участю близько 28 тис. Військових з 27 країн, включно з Україною, почалися на 30 полігонах.

Повідомлення  4,208 Перегляди оновлено 5 місяці тому назад

У Європі починаються масштабні навчання Defender Europe-21 за участю 26 країн і близько 28 000 військових.  Йдеться про Балканах і Чорноморському регіоні.  В цьому році Україна також бере участь в масштабних маневрах, повідомляє сайт Пентагону.

 Відзначається, що метою навчань є формування оперативної готовності та взаємодії між союзниками і партнерами по Північноатлантичному Альянсу.

Image

Початок навчань збіглося з ефектною презентацією морськими піхотинцями Великобританії реактивних ранців, які дозволяють проводити операції з десантування з використанням Gravity Jet Suit.

 Новітня технологія може зробити революцію в силах морської піхоти і в підрозділах ССО, оскільки кардинально змінює принципи проведення бойових операцій в складних умовах.

 Примітно, що позиції Кремля виглядають набагато слабше і вразливе у військовому плані в порівнянні з країнами НАТО.  Росія не тільки не володіє сучасними технологіями, а й в якості військових союзників може розраховувати лише на Білорусь і країни ОДКБ (Вірменія, Казахстан, Киргизстан і Таджикистан).

 
 Прес-секретар Пентагону Джон Кірбі зазначив, що ключовим атрибутом Defender Europe- 21 є прозорість щодо цілей.

 "Defender Europe - це щорічні навчання. Ми проводимо їх довгий-довгий час ... це оборонні вчення. Вони допомагають нам налагодити нашу взаємодію", - сказав Кірбі.

 "Я збираюся постійно говорити про те, що ми робимо, це називається прозорістю, це чудова річ", - сказав він.  "І ми не отримуємо прозорості з Москви. Так що це велика різниця, чи не так? Це оборонні вчення, і ви зможете почути, як ми говоримо про це, повідомити всьому світу, що ми робимо і чому".

 За останні тижні Росія зосередила понад 100 000 військовослужбовців на російській стороні кордону з Україною, що стривожило Київ і його союзників.  В останні дні ці війська почали відхід, але багато сили все ще залишаються на кордоні.

 "Їх все ще досить багато, я маю на увазі, що ще багато сил збудовано вздовж кордону з Україною і в окупованому Криму. До сих пір не було повністю ясно, які були наміри", - сказав Кірбі.

 За словами Кірбі, вчення Defender Europe-21 також будуть включати в себе кілька невеликих "пов'язаних" навчань.  До них відносяться Swift Response, в яких беруть участь повітряні сили в Естонії, Болгарії і Румунії.  "Негайне реагування", в якому беруть участь понад 5000 військовослужбовців з восьми країн, які проводять бойові стрільби в 12 різних країнах;  Sabre Guardian, до складу якого входять більше 13 000 військовослужбовців, що проходять навчання бойовою стрільбою, а також операції з протиповітряної і протиракетної оборони;  і командно-штабні навчання за участю 2000 військовослужбовців, що відпрацьовують здатність штабу командувати багатонаціональними сухопутними силами.

 

 "Навчання Defender Europe завершаться в червні, але не раніше, ніж вони продемонструють готовність спільних сил, їх смертоносність і оперативну сумісність, зміцнять прихильність США нашим союзникам і партнерам і нададуть чудову можливість підкреслити чудову роботу, яку роблять наші чоловіки і жінки кожен день і в  регіоні, зокрема, в Балканському і Чорноморському регіонах, а також у всій Європі і в регіоні операцій в Африці ", - сказав Кірбі.

За матеріалами .dialog.ua


Твоя реакція?

2
LOL
0
LOVED
1
PURE
0
AW
1
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • Танки, артилерія і 28 000 військових: Україна спільно з НАТО почала масштабні маневри Defender Europe-21
  • KlimVetal