"Світ готується до війни", - Мирослав Гай про останнє рішення Лондона по Росії

Великобританія офіційно визнала Російську Федерацію головною загрозою національній безпеці.

Повідомлення  4,421 Перегляди оновлено 6 місяці тому назад

16 березня офіційний Лондон озвучив доповідь Міноборони, згідно з яким Великобританія готується до жорсткого протистояння з Росією і визнає її національною загрозою.  Одним з кроків з протидії агресії Кремля стане збільшення на 40% ядерного потенціалу країни.

 Відомий український волонтер Мирослав Гай зазначив, що після резонансного повідомлення з Лондона поступила ще одна важлива новина: "Планується збільшення майже вдвічі фінансування сектора безпеки, зокрема, армії. Китай визнається головним економічним конкурентом. Світ готується до війни".

Image

До слова, в доповіді англійського оборонного відомства зазначено, що Росія може ліквідувати своїх супротивників, які знаходяться на території Великобританії, також Москві пригадали часті вторгнення в повітряний простір Сполученого Королівства.

 Раніше повідомлялося, що ВМС Великобританії готові протистояти Росії в Арктиці.  Таким чином, Лондон збирається відрізати Москві шляху до нових торговим маршрутам.

 ЗМІ також писали про нарощування ядерної потужності Великобританією.  Це рішення було прийнято вперше з часів холодної війни.  На даний момент на озброєнні країни перебувають 180 ядерних боєголовок.

За матеріалами dialog.ua

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.


Твоя реакція?

1
LOL
1
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • "Світ готується до війни", - Мирослав Гай про останнє рішення Лондона по Росії
  • KlimVetal