"Шарій б'ється в істериці і проклинає Крюкову", - Казанський про великий конфлікт в проросійському таборі

Після розколу в Одесі Партія Шарія початку розколюватися на два табори в Харкові.

Повідомлення  692 Перегляди оновлено 2 місяці тому назад

У проросійській партії кремлівського блогера Анатолія Шарія стався великий розкол.  Коментуючи конфлікт, відомий український блогер і журналіст Денис Казанський пише, що Партія Шарія "розбігається і продається оптом і в роздріб регіональним царькам".

 У своєму Telegram-каналі Казанський зазначив, що після розколу в Одесі Партія Шарія початку розколюватися на два табори в Харкові.

 "В минулому році розкололася осередок в Одесі, тепер зі скандалом з партії викинули найвідомішого активіста - депутата Харківської міськради Микиту Роженко. Його в минулому році сильно побили незадовго до місцевих виборів, після чого Шарій радісно піарився на цьому епізоді. Піар спрацював - в Харкові  партія пройшла до міськради. Але далі щось пішло не так, і Роженко оголосили зрадником ", - зазначив журналіст.

 Напередодні Роженко був виключений з партії, після чого зробив різку заяву на коментарі журналістам.

 "Ображений Микита пішов скаржитися на вождя в ЗМІ. А оскільки сам Шарий зі своєю манією величі давно вже пересварився з усіма, з ким тільки міг, то скандальні одкровення Роженко підхопили навіть вчорашні однодумці Шарія з" в *** ого "флангу. Включаючи сайт  "Країна", пов'язаний з Льовочкіним з "ОПЗЖ". Буря у вигрібній ямі триває вже кілька днів. Шарій б'ється в істериці, проклинає "Країну" і Світлану Крюкову. "Країна" відповідає тим же. Загалом, той випадок, коли вболівати можна  за всіх відразу ", - пише Казанський.

За матеріалами.dialog.ua


Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • "Шарій б'ється в істериці і проклинає Крюкову", - Казанський про великий конфлікт в проросійському таборі
  • KlimVetal