СБУ взялася за Аксьонова, який в 2014 році організував референдум "за ДНР": Баканов в Раді зробив заяву..

СБУ знає про російський паспорт переможця на довиборах в Раду Аксьонова та вже займається ним.

Повідомлення  5,760 Перегляди оновлено 6 місяці тому назад

За мера Добропілля Андрія Аксьонова, який має російське громадянство і організовував референдум за створення "ДНР" і приєднання до Росії в 2014 році, взялися українські спецслужби.

 Виступаючи в Раді, глава СБУ Іван Баканов заявив, що спецслужби вже займаються політиком, який переміг на виборах в парламент в одному з округів Донецької області напередодні.

Image

 Інформаційні агентства відзначають, що депутати поставили Баканова питання про ситуацію навколо Аксьонова: чому не порушено кримінальне провадження проти політика і яким чином він отримав допуск до виборів з боку ЦВК.

 "Аксьонов. Всі працюють з Аксьоновим. Не переживайте", - заявив глава спецслужби.

 ЗМІ відзначають, що відео так званого "референдуму", організацією якого займався Аксьонов, до сих пір є в YouTube.  Після появи інформації про його перемогу на виборах користувачі соціальних мереж зажадали від силовиків залучити Аксьонова до відповідальності.

 Навесні 2014 року сепаратист встав на сторону окупантів і був одним з організаторів так званого "референдуму" за приєднання Донеччини до Росії 11 травня.За матеріалами .dialog.ua


Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
1
ANGRY
0 Коментарі

  • СБУ взялася за Аксьонова, який в 2014 році організував референдум "за ДНР": Баканов в Раді зробив заяву..
  • KlimVetal