СБУ оголосила підозру прихильникові "ру *** ого міра" Михайлу Шпіру

Михайло Шпір відомий своєю активною участю в ефірах телеканалів Віктора Медведчука, а також відвертою проросійською позицією.

Повідомлення  383 Перегляди оновлено 7 місяці тому назад

Служба безпеки України оголосила про підозру прихильникові "ру *** ого світу" Михайлу Шпіра.

 Про це повідомляється  з посиланням на прес-центр СБУ

Image

Відзначається, що Михайло Шпір відомий своєю активною участю в ефірах телеканалів Віктора Медведчука, а також відвертою проросійською позицією.  В ефірах телеканалів кума Володимира Путіна Шпір вказується в якості "політичного експерта".

 Крім того, Шпір з'являвся в ефірах російських ЗМІ, а також пропагандистських ресурсах т.зв.  "Л / ДНР" в ролі "експерта" по Україні.  Він відкрито висловлював свою симпатію до Володимира Путіна і його політиці по відношенню до України, а також з симпатією відгукувався про Адольфа Гітлера, методах НКВД і Радянського Союзу в цілому.  Примітно, що Шпір є уродженцем Івано-Франківська та свого часу був редактором російського видання "Сноб" і українського журналу "Золота каста": профіль з його даними доступний на сайті "Миротворець".

 Додамо також, що, за даними Центральної виборчої комісії України, Шпір балотувався в народні депутати України від партії "ОПЗЖ" на виборах влітку 2019 року.

Крім усього іншого, Шпір насміхався над пам'яттю загиблої громадської активістки Катерини Гандзюк і учасниками російсько-української війни.  Зокрема, Мережа облетів ролик, де Шпір ображає українців під час Дня Незалежності в Івано-Франківську, за що згодом його побили, але вже у Львові.

 Шпір також допускав ворожі висловлювання по відношенню до української мови і обурювався тим, що Віктор Янукович не зробив більш жорстких дій по розгону Майдану в 2014 році.

За матеріалами dialog.ua


Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • СБУ оголосила підозру прихильникові "ру *** ого міра" Михайлу Шпіру
  • KlimVetal