СБУ нагрянула з обшуками на "заправки Медведчука": "У нас маски-шоу у всіх офісах. Пломбують колонки, відключають камери"..

СБУ проводить масштабні обшуки на об'єктах мережі автозаправних станцій Glusco, яку пов'язують з кумом президента Росії Віктором Медведчуком.

Повідомлення  4,020 Перегляди оновлено 5 місяці тому назад

СБУ і податкова проводять масштабну спецоперацію на об'єктах мережі автозаправних станцій Glusco, яку пов'язують з лідером партії "ОПЗЖ" Віктором Медведчуком.

 Про це повідомляють українські ЗМІ з посиланням на публікацію порталу Enkorr, який отримав дані від джерела в центральному офісі компанії.

Image

 "У нас маски-шоу у всіх офісах, заправках, нафтобазах. Пломбір колонки і резервуари, відключають відеоспостереження", - повідомив співрозмовник в компанії.

 Журналістам вдалося з'ясувати, що обшуки в мережі заправок відбуваються за рішенням судді в рамках кримінального розслідування за підозрою у великій кількості порушень закону, включаючи ухилення від сплати податків, а також легалізацію доходів, отриманих незаконним шляхом.

 Раніше журналісти повідомляли про організацію Медведчуком нафтової імперії під брендом Glusco.  На заправках могли продавати паливо, яке поставлялося з території Росії і окупованій частині Донбасу.

 Раніше Медведчук, його найближче оточення і члени сім'ї потрапили під санкції РНБО.

 Медведчук є кумом російського президента Путіна і не приховує своїх проросійських поглядів, незважаючи на окупацію Криму і вторгнення російських військових на Донбас.

 Пізніше прес-служба СБУ зробила офіційну заяву

Image

За матеріалами dialog.ua


Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • СБУ нагрянула з обшуками на "заправки Медведчука": "У нас маски-шоу у всіх офісах. Пломбують колонки, відключають камери"..
  • KlimVetal