"Росія відступить", - литовський парламентарій відповів, що допоможе Україні повернути Крим і Донбас

Якщо Україна вступить в НАТО, це дозволить задіяти всі можливості альянсу для деокупацію Криму, а також частини Донецької і Луганської областей.

Повідомлення  1,254 Перегляди оновлено 3 місяці тому назад

Стаття 5 Вашингтонського договору, де сформульовані основні принципи НАТО, передбачає, що в разі нападу на одного з членів альянсу все союзники стають на його захист.

 Як сказав глава комітету з міжнародних справ Сейму Литви Жигімантас Павіліоніс в інтерв'ю "Європейської правді", саме цей пункт основоположного документа НАТО буде підставою всім європейським країнам і США втрутитися в процес і активно сприяти звільненню українських територій.

Image

 Як тільки Україна стане членом НАТО, проблеми нашої держави стануть проблемами всіх інших держав-членів Альянсу, вони будуть змушені вирішувати проблеми України з тим же старанням, з яким вирішили б свої внутрішні проблеми.

 "Відбудеться те, чого зараз хоче Зеленський: інші країни включаться. Ваш конфлікт буде обговорюватися кожен день в Брюсселі, в Раді НАТО, а там і мізків, і сил, і інструментів, повірте, дуже багато, щоб Росія потроху відступила", - зазначив  литовський парламентарій.

 Ймовірно, саме з цієї причини Росія так активно виступає проти членства України в НАТО, навіть пропонує певні поступки в обмін на закріплення в Конституції України позаблокового статусу нашої країни.

 День, коли Україна стане членом НАТО, стане "чорним днем" для Росії, тоді наша країна буде повністю втрачена для неї як сфера інтересів.

За матеріалами .dialog.ua


Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • "Росія відступить", - литовський парламентарій відповів, що допоможе Україні повернути Крим і Донбас
  • KlimVetal