Росія відкрито підтримала "Талібан"

У Росії вважають, що у опору "Талібану" "немає перспектив". Таліби - безальтернативна сила в Афганістані.

Повідомлення  1,089 Перегляди оновлено 2 місяці тому назад

У Російській Федерації вважають радикальне угруповання "Талібан" безальтернативною силою в Афганістані.  І це, незважаючи на те, що даний рух визнано в Росії терористичною організацією.

 Відповідну заяву зробив посол РФ в Кабулі Дмитро Жирнов в ефірі пропагандистського youtube.-каналу "Соловйов Live".

 За словами дипломата, таліби контролюють не тільки Кабул, а й територію всієї країни, а формується антиталібська опозиція за участю керівника Ісламського товариства Афганістану Атто Мухаммад Нура і ватажка народного ополчення в провінції Герат Мохаммада Ісмаїла Хана нібито не користується підтримкою афганського народу і не має суттєвої можливості  дієво опір "Талібану".

 Він також розповів, що таліби попросили Москву передати загонів опору, осілим в Панджшерском ущелині, єдиною вільною від "Талібану" провінції, про настрій нової влади на діалог і небажання вирішувати питання силовим способом.  Таліби нібито вважають, що лідери опору усвідомлюють безперспективність боротьби і самі складуть зброю.

 Така відкрита підтримка талібів з боку Росії, швидше за все, пояснюється наступним заявою Жирнова.  Посол повідомив про готовність "Талібану" до участі Росії в економіці Афганістану.  Зокрема, мова йде про сферу освоєння родовищ.

 У свою чергу, представник політичного крила "Талібану" Мухаммед Наїм повідомив в інтерв'ю телеканалу Al-Mayadeen про "хороших відносинах" руху з Росією і Китаєм.

 Раніше в МЗС Росії повідомляли про намір "орієнтуватися на практичні кроки нової влади Афганістану", перш ніж виключати "Талібан" зі списку терористичних організацій.

За матеріалами dialog.ua


Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі