Путін дав Меркель обіцянки за контрактом з Україною на транзит газу

Володимир Путін запевнив Ангелу Меркель, що РФ виконає свої зобов'язання за контрактом з Україною на транзит газу навіть після її відходу з поста канцлера ФРН.

Повідомлення  676 Перегляди оновлено 3 місяці тому назад

Президент РФ Володимир Путін стверджує, що російська сторона має намір реалізувати всі свої зобов'язання за контрактом з Україною на транзит газу через українську газотранспортну систему навіть після відходу Ангели Меркель з поста канцлера Німеччини.

 Відповідну заяву він зробив на прес конференції в Москві за підсумками переговорів з главою німецького уряду.

 Чинний контракт між Києвом і Москвою закінчується в 2024 році.  Путін запевнив: Росія готова і після 2024 року транспортувати "блакитне паливо" через територію України.  При цьому обсяг і терміни угоди будуть залежати від потреб Європейського Союзу.

 За словами президента РФ, обсяги споживання російського газу в Європі ростуть на постійній основі.  У Москві розраховують, що так буде і в майбутньому.

 "Іншого більш надійного джерела енергії, ніж російський газ, для німецьких і європейських споживачів немає", - додав глава Кремля.

 Путін також висловився про терміни завершення будівництва газопроводу "Північний потік - 2".  Він заявив, що роботи знаходяться на фінішній прямій, до реалізації проекту залишилося 15 км морської частини.

 Президент РФ в черговий раз відмовився вважати "Північний потік - 2" політичним проектом і додав, що зазначений трубопровід на 2 тис км коротше, ніж український транзит.

 Меркель, у свою чергу, висловилася за продовження контракту між Росією і Україною про транзит газу і заявила про "певної відповідальності" Берліна в цьому питанні.

 Вона також зазначила, що "Північний потік - 2" є не двостороннім проектом, а проектом європейського характеру.

За матеріалами dialog.ua


Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
1
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • Путін дав Меркель обіцянки за контрактом з Україною на транзит газу
  • KlimVetal