Президент Литви Науседа вигукнув "Слава Україні!" в центрі Києва після зустрічі із Зеленським - перші кадри..

У четвер, 18 березня, проведуть переговори президент України Володимир Зеленський і президент Литви Гітанас Науседа.

Повідомлення  3,518 Перегляди оновлено 6 місяці тому назад

Президент Володимир Зеленський зустрівся з президентом Литви Гітанас Науседа, який сьогодні прибув з офіційним візитом до Києва.

 Інформаційні агентства повідомляють, що церемонія зустрічі Зеленського і Науседа відбулася в центрі Києва.

 На початку церемонії пролунали гімни, після чого Науседа привітав українських військовослужбовців офіційним привітанням ВСУ: "Слава Україні!"

Image

Як повідомляють інформаційні агентства, за результатами переговорів будуть підписані двосторонні документи і відбудеться спілкування президентів з медіа.

 Президенти також обговорили підготовку до Конференції з питань реформ в Україні, яка відбудеться у Вільнюсі 7-8 липня.  Науседа підкреслив важливість цього заходу для позначення пріоритетів європейської інтеграції України, планів по проведенню реформ в галузі безпеки і оборони, економічній і соціальній сферах до 2030 року, а також консолідації європейських держав, що підтримують Україну.

 У четвер, 18 березня, проведуть переговори президент України Володимир Зеленський і президент Литви Гітанас Науседа.

 Це їхня третя зустріч.  Останній раз Зеленський разом з дружиною відвідали Литву в листопаді 2019 року.


За результатами засідання Ради президентів були підписані чотири двосторонні документи: угоду про співробітництво в галузі молодіжної політики, програма культурного співробітництва, меморандум про перехід від інституційної опіки до послуг на базі родини і громад, протокол про наміри щодо розвитку співробітництва в галузі залізничного та міжнародного автомобільного транспорту  , а також декларація про поглиблення стратегічної співпраці в області енергетики.  Україна підтвердила, що приєднається до роботи Центру передового досвіду НАТО з енергетичної безпеки у Вільнюсі.

 Колега українського президента вітав ініціативу по створенню "Кримської платформи", спрямованої на консолідацію держав-однодумців, які не визнають анексію півострова, і обговорив можливість залучення до цієї ініціативи лідерів країн Євросоюзу.

 Він підкреслив, що окупація українського півострова триває протягом 7 останніх років, при цьому литовські партнери України будуть продовжувати політику, спрямовану на невизнання анексії.

За матеріалами dialog.ua


Твоя реакція?

2
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • Президент Литви Науседа вигукнув "Слава Україні!" в центрі Києва після зустрічі із Зеленським - перші кадри..
  • KlimVetal