Порошенко звернувся до Зеленського перед візитом в США: "Варто поставити крапку в справі Коломойського"

Петро Порошенко дав поради своєму наступнику перед поїздкою в США на зустріч з Джозефом Байденом.

Повідомлення  4,846 Перегляди оновлено 17 днів тому назад

П'ятий президент України Петро Порошенко звернувся до свого наступника Володимира Зеленського з порадами, щоб поїздка в США була змістовною, а не перетворилася в піар-візит.

 Відео публікує телеграм-канал"Український Діалог".

 Перш за все, Порошенко радить президенту України встановити довірчі відносини з американськими політиками і провести переговори без підвищених тонів і питань на кшталт "чому Україна досі не в НАТО".


 Крім цього, важливо довести рішучий настрій України на поглиблення стратегічного партнерства і союзництва з США і запустити механізми стратегічного партнерства.  Про все це починали говорити, і вже були перші результати.  Нинішньої адміністрації варто розвивати партнерство.

 Наступний важливий пункт - переконати Білий дім і американський бізнес в реформуванні України.

 "У першу чергу - в боротьбі з корупцією ... важливо верховенство права з гарантією незалежності правосуддя, антикорупційних та правоохоронних органів. Інвесторів не переконаєш вкладати сотні мільярдів, поки кишенькові суди керуються не волею Феміди, а духом і бажаннями Банковій. Правоохоронці ганяються за опозицією  , - заявив Порошенко. - Зеленському варто було б поставити крапку і роз'яснити свою позицію щодо екс-власника "Приватбанку" Коломойського, який знаходиться під санкціями США, покриття зрадників у справі "вагнеровцев", особистих мотивів в инструментализации, судової системи для переслідування демократичної опозиції  ".

 Підтвердженням успішності переговорів в США Порошенко назвав повернення Зеленського в Україну з орієнтовними термінами візиту президента США.

За матеріалами dialog.ua


Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
1
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • Порошенко звернувся до Зеленського перед візитом в США: "Варто поставити крапку в справі Коломойського"
  • KlimVetal