Порошенко виступив з екстренною заявою і звернувся до Зеленського..

Порошенко зажадав від Зеленського прийняття закону, який вже знаходиться у Верховній Раді і дозволить завдати серйозного удару по російській агентурі.

Повідомлення  14,329 Перегляди оновлено 7 місяці тому назад

П'ятий український президент Петро Порошенко зажадав від чинного глави держави Володимира Зеленського прийняти закони про колабораціонізм і системну протидію російській пропаганді, які знаходяться на розгляді Верховної Ради.

Image

Пакет законів дозволить ввести кримінальне покарання за колабораціонізм і закрити медіамайданчики, які поширюють російські наративи в інформаційному полі України.

 Про це повідомляють інформаційні агентства, цитуючи заяву Порошенко, яке він зробив в ефірі телеканалу "Прямий".

 "Закрили три телеканали. Але це кодло російських пропагандистів миттєво перекочувало на канал" Наш ". А його чіпати не хочуть, тому що, крім Мураєва, там в акціонерів представники чинної влади. Ухвалення наших законів дозволить системно протидіяти п'яту колону", - заявив Порошенко  .

 Він підкреслив, що в пакеті законів передбачені юридичні механізми заборони проросійських партій, які дозволять заблокувати роботу "ОПЗЖ".  Порошенко нагадав, як аналогічним чином з політичної карти України стерли комуністів в 2014 році.

За матеріалами dialog.ua


Твоя реакція?

4
LOL
0
LOVED
2
PURE
2
AW
0
FUNNY
0
BAD!
3
EEW
0
OMG!
1
ANGRY
0 Коментарі

  • Порошенко виступив з екстренною заявою і звернувся до Зеленського..
  • KlimVetal