"Покладемо в степу", - ветерани Казахстану попередили Москву, чим закінчиться спроба агресії

Казахстанські ветерани записали відеозвернення до Росії, влада якої почали пред'являти територіальні претензії Казахстану.

Повідомлення  6,435 Перегляди оновлено 16 днів тому назад

Члени казахстанської партії "Ел Тірегі", ветерани Мурат Мухамеджанов і Нуржан Альтана записали відеозвернення до російських окупантів.

 Ролик доступний на Telegram-каналі "Український Діалог".

 Заступник голови "Ел Тірегі" Мухамеджанов висловився з приводу територіальних претензій до Казахстану з боку російської влади.


 "Я звертаюся до депутатів Держдуми Жириновському, Шперову, Федорову і всім іншим негідникам, які думають про захоплення Казахстану. Це споконвічно казахські землі, споконвічно казахські території. Ця земля дісталася нам від нашого народу, від наших прадідів і дідів, батьків. Якщо ви до  нам прийдете сюди зі зброєю, прийдете з брудними намірами, я попереджаю, два метри ширини і глибини вам знайдеться на нашій казахській землі! Особисто я обіцяю, що ці люди будуть знищені ", - заявив ветеран.

 А керівник партії Альтана, зі свого боку, прокоментував загрози від "російських офіцерів" з приводу нібито утисків російськомовних в Казахстані.  Він назвав їх "клоунами" і пригрозив "покласти в степу", якщо ті надумають заявитися в країну.

 Варто відзначити, що між Росією і Казахстаном напружені відносини через територіальних претензій з боку Москви.  Так, Жириновський і інші депутати Держдуми назвали "радянськими подарунками" північні області сусідньої республіки.  Подібну риторику Росія використовувала напередодні окупації українських Криму і Донбасу.

 Зараз Казахстан готується до можливої ​​російської агресії.  За основу взято досвід України.

За матеріалами dialog.ua


Твоя реакція?

1
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
1
ANGRY
0 Коментарі

  • "Покладемо в степу", - ветерани Казахстану попередили Москву, чим закінчиться спроба агресії
  • KlimVetal