Поїхав до Донецька за Lamborghini, а потрапив до в'язниці РФ: приголомшлива історія українця..

У 2018 році житель Дніпра Олександр Марченко відправився в окупований Донецьк, щоб повернути вкрадений найманцями Lamborghini Diablo 1991 року.

Повідомлення  1,081 Перегляди оновлено 9 місяці тому назад

Історія Олександра Марченко почалася в 2014 році.  Найманці формування "ДНР" "віджали" Lamborghini Diablo на одній із СТО Донецька, де він приводив машину в порядок останні п'ять років.  Ще через три роки сім'я Марченко побачила свою машину на кадрах змагань в Донецьку.  Розплутуючи історію, з'ясували, що суперкаром володів "міністр податків і зборів" Олександр Тимофєєв ( "Ташкент").  Однак після ліквідації Захарченко він втік до Росії, а в Донецьку проти нього порушили "кримінальні справи" і просять усіх, хто постраждав від його дій написати заяву, пише "Апостроф"

Image

Знайомий Марченко з Донецька Юрій Гусаков переконав його приїхати в місто і повідомити про крадіжку.  Чоловік запевняв, що ця поїздка не представляє небезпеки.  Було домовлено, що Марченко витратить день на подачу заяви, а пізніше Гусаков прижене машину.

 Заява дійсно подали, але 17 грудня 2018 року на переході "Успенка" Марченко пропав.  Через деякий час українські правозахисники з'ясували, що українець знаходиться в російському СІЗО.  Суд засудив Марченко до 10 років в'язниці за шпигунство.

 Юристам вдалося з'ясувати, що після того як Марченко подав заяву, його схопили і відвезли до в'язниці "МГБ ДНР" "Ізоляція" відомою дуже жорстокими умовами і знущаннями.  Всі допити українця супроводжувалися тортурами струмом.

 Після катувань в Донецьку Марченко доставили в ФСБ Краснодарського краю.  Російська сторона заявила, що чоловік збирався купити в Росії клістрони, які використовуються, в тому числі, в начинці ЗРК С-300.

 Влада України знайомі з ситуацією Марченко.  Однак з внесенням його даних до списків на обмін виникли труднощі.  Поки невідомо, коли його зможуть повернути на батьківщину.

За матеріалами dialog.ua


Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • Поїхав до Донецька за Lamborghini, а потрапив до в'язниці РФ: приголомшлива історія українця..
  • KlimVetal