Пацієнткою, яка побила сімейного лікаря на Житомирщині, виявилася суддею апеляційного суду..

45-річна сімейна лікарка Наталія Маслій після нападу потрапила під крапельницю у відділення хірургії.

Повідомлення  3,258 Перегляди оновлено 7 місяці тому назад

В амбулаторії Бердичева на Житомирщині сталася бійка. Пацієнтка, в якої урвався терпець через довге очікування, зчинила скандал. Сімейна лікарка намагалася заспокоїти жінку, але натомість отримала удар кулаком по голові. Згодом з'ясувалося, що кривдниця медички працює суддею.

Про це йдеться 9 березня в сюжеті ТСН.19:30.

Image

45-річна сімейна лікарка Наталія Маслій потрапила під крапельницю у відділення хірургії через свою пацієнтку. Каже, що та прийшла до амбулаторії зі своїм чоловіком і була знервована довгою чергою.

Лікарка пояснює, що того дня у неї було 52 пацієнти. Таке навантаження, пояснює директорка Центру первинної медико-санітарної допомоги Бердичева Наталія Хорошун, через те, що двоє з чотирьох медиків амбулаторії хворі на COVID-19. Тому пацієнтів так званої "чистої зони" і тих, в кого підозра на коронавірус, приймають по черзі.

"Якщо постійно одягатися перевдягатися, то це — нераціональне використання індивідуальних засобів і часу", — вважає Хорошун.

Знервована пацієнтка була якраз з симптомами коронавірусу і прийшла до пацієнтів з іншої зони зі скандалом. Тож, розповідає медик, вона вийшла заспокоїти подружжя, але ті увімкнули запис на телефоні і побили жінку.

Медики викликали поліцію. Бо пацієнтку впізнали, вона живе недалеко і давно обслуговується у амбулаторії.

Правоохоронці відкрили провадження за статтею "хуліганство". Але справу передали до ДБР, бо з’ясувалося що 62-річна кривдниця лікарки — суддя апеляційного суду.

На роботі судді нема. Вона з 5 березня перебуває на лікарняному.

Слідчі ДБР справу не коментують, але вже відомо, що перевірятимуть не лише суддю, а й те, чи не зволікали медики з допомогою. Пацієнти амбулаторії кажуть, чекати на прийом дійсно доводиться довго.

Взяти інших фахівців не можуть, бо немає ставок, пояснюють чиновники. Зараз, коли через побиття лікарки в амбулаторії взагалі залишився лише один медик, довелося взяти інтерна. Скільки Наталія Маслій пробуде у лікарні, наразі невідомо. У жінки струс мозку і постійно підвищений тиск. Вона каже, що ніхто з подружжя навіть не перепросив за те, що сталося. Тому лікарка хоче довести справу до суду.

За матеріалами tsn.ua


Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • Пацієнткою, яка побила сімейного лікаря на Житомирщині, виявилася суддею апеляційного суду..
  • KlimVetal