"Підлий, користується брудними інструментами, небезпечний": Прес-секретар Зеленського обрушилася з критикою на Порошенка..

Мендель заявила, що Порошенко і Медведчук працюють на поділ країни.

Повідомлення  6,701 Перегляди оновлено 6 місяці тому назад

Прес-секретар президента Володимира Зеленського Юлія Мендель обрушилася з критикою на його попередника Петра Порошенка, заявивши, що він не робить нічого корисного для України.

Про це вона сказала в інтерв'ю журналістці Олесі Бацман, пише видання "Гордон".


 

Порошенко, за її словами, займається виключно звинуваченнями.

"Петро Олексійович тільки тим і займається, що звинувачує... Я поки не бачу, щоб він робив щось корисне для держави, але звинувачувати - це, звичайно, його", – сказала Мендель. 

Характеризуючи п'ятого президента, Мендель сказала наступне:

"Підлий, користується дуже брудними інструментами, небезпечний", - сказала Мендель. 

Вона також заявила, що Порошенко і кум Путіна - нардеп Віктор Медведчук - ідентичні, працюючи на поділ країни.

"Якщо чесно, як комунікаційник ще за правління Петра Порошенка я помітила дуже багато схожих тенденцій. Вони діють однаковими способами, вони ніяк не впливають на єдність країни, не допомагають повернути наші окуповані території, не допомагають рухатися до миру і відновлювати українську економіку. Можливо, гірше Медведчук. Може, тому, що, як мені здається, він сильніший", - відповіла прес-секретар Зеленського. Вона висловила переконання, що у Порошенка немає шансів знову стати президентом України.


При цьому Мендель не відповіла на питання, чи правда, що на початку президентства Порошенко намагався налагодити відносини з Зеленським. "Я не знаю, можливо", - сказала вона. 

За матеріалами unian.ua

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.


Твоя реакція?

0
LOL
5
LOVED
2
PURE
1
AW
0
FUNNY
4
BAD!
0
EEW
0
OMG!
3
ANGRY
0 Коментарі

  • "Підлий, користується брудними інструментами, небезпечний": Прес-секретар Зеленського обрушилася з критикою на Порошенка..
  • Maestro