"Обов'язково піднімемо питання про його подальшу роботу в ТКГ ", - в "Слузі народу" жорстко відреагували на вчинок Арестовича..

Нардеп від "Слуги народу" Євгенія Кравчук жорстко відреагувала на вчинок радника ТКГ Олексія Арестовича через його нецензурні висловлювання в Мережі.

Повідомлення  1,207 Перегляди оновлено 9 місяці тому назад

 Вчора, 16 березня, нардеп від "Слуги народу" Євгенія Кравчук жорстко відреагувала на вчинок радника ТКГ Олексія Арестовича через його нецензурні висловлювання в Мережі.  За її словами, фракція обов'язково підніме питання про його подальшу роботу в ТКГ.  Відзначається, що також з Арестовичем  вже поспілкувалися кілька його колег.

 Про це повідомляє з посиланням на програму "Мокрик по Живому"

Image

Повідомляється, що Кравчук бачила повний текст  листування Арестовича з користувачем і назвала таку поведінку неприпустимим свинством.

 За її словами, Арестович був узятий в ТКГ для того, щоб боротися з російськими фейками українською мовою, а не поширювати матюки російською.

 Вона підкреслила, що така поведінка дискредитувала його як людину, яка доносить інформацію про переговори в ТКГ.

 До цього повідомлялося, що Олексій Арестович у відповідь підписнику на вимогу писати пости на українській мові послав його матюком російською мовою.  Пізніше він намагався загладити ситуацію, але вся історія вже потрапила в Мережу.

 Пізніше Арестович написав, що інцидент стався на його особистій сторінці в Facebook.  Офіційні заяви публікуються в іншому місці, і там інформація подається державною мовою.

 Після цього скандальний медіаменеджер Дмитро Гордон в прямому ефірі назвав спікера української делегації в ТКГ Олексія Арестовича аферистом, який незрозуміло яким шляхом потрапив в ТКГ.

За матеріалами  dialog.ua


Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
1
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • "Обов'язково піднімемо питання про його подальшу роботу в ТКГ ", - в "Слузі народу" жорстко відреагували на вчинок Арестовича..
  • KlimVetal