Обізвали зрадницею, тепер забирають житло", - як живуть в Криму військові, які зрадили Українській присязі..

Окупаційна російська влада намагається забрати у зрадившій присязі української військової квартиру в Севастополі, яку вона отримала в 2007 році.

Повідомлення  11,872 Перегляди оновлено 5 місяці тому назад

 З 90-х років Тетяна Шевчук працювала в українських Збройних силах.  Під час анексії півострова вона залишилася в Севастополі і перейшла на службу Росії, пише "Радіо Свобода".

 Тоді їй вперше довелося зіткнутися з реальним ставленням росіян: "Нам весь час говорили:" Інтегровані, зрадники батьківщини "".

Image

 В кінці 2014 роки Тетяна під час падіння отримала серйозні травми, які призвели до інвалідності, - жінка насилу пересувається.

 З таким діагнозом вона не могла виконувати обов'язки, проте керівництво частини вимагало виходити на побудову та ін.  Після цього Шевчук відвезли з інсультом в госпіталь.  Нове "начальство" відмовлялося йти на компроміс в оформленні інвалідності.  Від Шевчук вимагали виконувати обов'язки або писати рапорт на звільнення.

 Крім цього, Росія почала відбирати житло, видане українською владою до 2014 року.  Шевчук з трьома дітьми жила в службовій квартирі, ордер на яку отримала від президента Ющенка.  Однак Кремль "націоналізував" і її квартиру.

 Зараз вона судиться з владою Севастополя і Міноборони РФ.  Тим часом окупанти вимагають виселитися, кажучи, що в Криму для неї немає нерухомості.

 

У прокуратурі АР Крим та міста Севастополя стверджують, що цією справою зараз займаються слідчі.  За міжнародним правом, власником цієї нерухомості є Військово-Морські сили України.

За Матеріалами .dialog.ua


Твоя реакція?

0
LOL
1
LOVED
1
PURE
1
AW
0
FUNNY
1
BAD!
1
EEW
0
OMG!
2
ANGRY
0 Коментарі

  • Обізвали зрадницею, тепер забирають житло", - як живуть в Криму військові, які зрадили Українській присязі..
  • KlimVetal