Никонорова в гніві після перемоги України над "ДНР" в Марселі: "Маємо намір продовжувати боротьбу"..

Сьогодні, 23 березня, стало відомо про рішення суду у Франції про обов'язкове закриття так званого "представницького центру" ДНР "" в Марселі.

Повідомлення  8,079 Перегляди оновлено 8 місяці тому назад

"Глава МЗС" ДНР "" росіянка Наталія Никонорова обурена ситуацією з центром "республіки" в Марселі.  З її слів, офіційний Київ нібито натиснув на владу Франції.

 "У нас не викликає сумнівів, що таке рішення було прийнято під тиском української влади, яка ще з 2017 року подавала позови проти центру у Франції", - заявила росіянка, яка представляє Донецьк на переговорах в ТКГ.

Image

З її слів, протистояння Києва і представників "центру" почалося у вересні 2018 року.  Глава цього закладу Юбер Файяр "наполегливо і старанно працював" над аргументами захисту.  Однак в підсумку Апеляційний суд виніс рішення про його закриття.

 "Ми знаємо, що наші французькі однодумці мають намір продовжувати боротьбу за існування даної організації. Ми, в свою чергу, також зробимо все можливе для того, щоб підтримати наших друзів у Франції та інших європейських країнах", - обіцяла Никонорова.

 Отже, чи не в перший раз "глава МЗС" ДНР "" заявила, що політична вага Києва настільки зросла  в її очах, що українська влада, яку вона і її поплічники всіляко принижують і ображають, виявилася сильнішою французької.  Ті, кого вона постійно називала "Мар *** еткамі" Заходу, продавили свою позицію в Європі і домоглися важливого для України результату.

 Крім цього, Никонорова обіцяла підтримку міфічним прихильникам окупантів в ЄС.  Освіта, яке сім років живе за рахунок Кремля і не в силах утримувати залишилися на захопленій території людей, яка не визнала навіть Росія, "замахнувся" на демонстрацію значимості в одній з головних столиць Європи.  Ймовірно, володарка паспорта РФ забула, що офіційний Париж уже кілька років бере участь в "нормандському форматі", куди жодного сепаратиста не запрошують.

За матеріалами dialog.ua


Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
1
PURE
2
AW
0
FUNNY
1
BAD!
0
EEW
0
OMG!
1
ANGRY
0 Коментарі

  • Никонорова в гніві після перемоги України над "ДНР" в Марселі: "Маємо намір продовжувати боротьбу"..
  • KlimVetal