Не здав гроші - принизимо дитину - Скандал з цькуванням дитини у садочку Чернівців: чиновники звернулися в поліцію (відео )

Дівчинку відсадили від інших дітей, бо її батько не захотів здавати гроші на чергові "внески".

Повідомлення  680 Перегляди оновлено 7 місяці тому назад

Управління освіти Чернівецької міської ради знайшло перші порушення у діях вихователів й батьків місцевого садочка, які публічно присоромили дівчинку за відмову її родини здавати гроші на подарунки до 8 березня.

Про це йдеться у сюжеті TCH


 

Було перевищення повноважень в роботі батьківських комітетів. Управління освіти також звернулося до правоохоронних органів, щоб вони дали правову оцінку учасникам освітнього процесу», - зазначила в.о. начальниця управління Олена Кузьміна.

Журналісти пояснюють, що після скандалу у мережі члени батьківського комітету підтримали педагогів, які відсадили дитину від усіх, лишивши без подарунку. Водночас у садочку навіть видали окремий наказ, який передбачає заборону будь-яких поборів на подарунки.

Що відомо про скандал

Днями мешканець Чернівців виклав у мережу фото своєї доньки, яку відсадили від усіх інших дітей під час святкування 8 березня.

Він пояснив, що ситуацію спровокувало його небажання здавати гроші на чергові «подарунки», через що дитині не дозволили приєднатися до решти вихованців, коли ті розглядали нові іграшки.


За матеріалами unian.ua

Image

Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • Не здав гроші - принизимо дитину - Скандал з цькуванням дитини у садочку Чернівців: чиновники звернулися в поліцію (відео )
  • KlimVetal