"Не політизуйте" - Делегація з Китаю відвідала окупований Крим...

Китайські бізнесмени побували на окупованому півострові, щоб "оцінити його туристичний потенціал". МЗС КНР заявив, що візит відбувся "відповідно до ринкових принципів".

Повідомлення  3,395 Перегляди оновлено 3 місяці тому назад

Делегація Китаю побувала в окупованому Криму ще 11 березня, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Крим.Реалії". Але офіційний Пекін прокоментував цей візит тільки зараз.

Окупаційне Міністерство курортів і туризму Криму повідомило, що на півострові побували заступник керівника Асоціації російсько-китайської дружби Чень Шаньвень, генеральний директор пекінської експортно-імпортної торгової компанії "Кай Шен" Чжао Кай і голова ради директорів ВАТ "ХаоЛан" Чень Юн.

"У ході візиту до Криму вони відвідали низку підприємств виноробної галузі та сільського господарства півострова, а також курортні регіони", - йдеться в повідомленні окупантів.

Image

У понеділок, 15 березня, візит прокоментував офіційний представник МЗС КНР Чжао Ліцзяні, передає "УНН".

"Китайські компанії підтримують контакти з Кримом і співпрацюють з ним відповідно до принципів ринку. Не можна політизувати цю взаємодію в комерційній сфері", - сказав він на регулярному брифінгу, коментуючи невдоволення української сторони недавнім візитом китайської делегації в окупований Крим.

За словами дипломата, китайські підприємства "історично підтримують контакти з Кримом". "Сподіваюся, що зацікавлені сторони шляхом діалогу і переговорів належним чином врегулюють відповідні питання", - підсумував він.

За матеріалами censor.net


Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
3
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • "Не політизуйте" - Делегація з Китаю відвідала окупований Крим...
  • KlimVetal