Наближається третя хвиля COVID-19: у МОЗ назвали умови оголошення нового локдауну..

В Україні чотири області перебувають у “червоній зоні” карантину, ще дев’ять областей знаходяться в “помаранчевій” зоні. Міністр охорони здоров’я Максим Степанов назвав умови, при яких влада може ввести новий локдаун в країні.

Повідомлення  9,348 Перегляди оновлено 6 місяці тому назад

Про це глава МОЗ розповів в інтерв’ю для видання Strana.

Як зазначив Степанов, найважчий період за захворюваності припаде на березень і квітень. Якщо найближчим часом в “червону” зону перейде 13 і більше областей, то МОЗ буде закликати до введення локдауну по всій країні.

Image

“Ми фіксуємо зростання госпіталізацій та захворюваності у певних областях, де ми й вводимо “червону” зону. Зараз ми робимо все, щоб не допустити колапсу медичної системи. Ми дивимося на показники: рівень госпіталізації вище 60%, рівень заповнюваності ліжок з доступом до кисню вище 65%, динаміка госпіталізацій вище 50% за сім днів — критерій перевищений”, – пояснив Максим Степанов і розповів, за яких умов доведеться вводити локдаун по всій країні.

Міністр нагадав, що у разі перевищення хоча б двох критеріїв упродовж трьох днів поспіль, область автоматично переводиться в “червону” зону протягом 48 годин і знаходиться там до стабілізації ситуації.

“Якщо ми говоримо про всю країну — якщо понад 13 областей перейдуть в “червону” зону і всі критерії будуть зростати по всій країні – доведеться вводити новий жорсткий локдаун. За нашими прогнозами, нас чекає досить важкий період щодо захворюваності у березні та квітні. Але ми все ж сподіваємося, що при дотриманні захисних заходів по всій країні, такого не станеться”, – зазначив глава МОЗ.

За матеріалами prm.ua


Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
1
PURE
0
AW
0
FUNNY
1
BAD!
0
EEW
0
OMG!
2
ANGRY
0 Коментарі

  • Наближається третя хвиля COVID-19: у МОЗ назвали умови оголошення нового локдауну..
  • KlimVetal