На тлі загострення на Донбасі, в Україну прибула делегація Об'єднаного командування сухопутних військ НАТО

Делегацію очолив генерал-лейтенант Роджер Клутьє.

Повідомлення  2,950 Перегляди оновлено 9 місяці тому назад

До столиці України приїхала делегація Об'єднаного командування сухопутних військ Організації Північноатлантичного договору (НАТО).

 Про це повідомляє "Укрінформ"

Image

 Відзначається, що делегація приїхала в Київ на тлі загострення ситуації на лінії розмежування в ОРДЛО.  Делегацію очолив генерал-лейтенант Роджер Кутьє: він зустрівся з командувачем Сухопутних військ Збройних сил України генерал-полковником Олександром Сірскім.

 В ході зустрічі сторони обговорили ряд важливих питань, в тому числі, розвиток співпраці між командуваннями сухопутних військ НАТО і України.  За словами Сірського, візит делегації Північноатлантичного Альянсу до Києва є черговим підтвердженням того, що в НАТО бачать Україну як стратегічного і прогнозованого партнера.

Image

 У свою чергу, Роджер Кутьє заявив, що візит делегації НАТО в Україні дуже важливий, оскільки для Альянсу важливо зрозуміти структуру Сухопутних військ Збройних Сил України та їх завдання, а також ознайомити Сухопутні війська Збройних сил України з сухопутними військами НАТО і їх керівництвом.

За матеріалами dialog.ua


Твоя реакція?

1
LOL
0
LOVED
1
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • На тлі загострення на Донбасі, в Україну прибула делегація Об'єднаного командування сухопутних військ НАТО
  • KlimVetal