На так звану "ЛНР" насувається водна катастрофа: сепаратисти визнали безсилля..

В "ЛНР" визнали, що нічого не можуть зробити з обмілінням водних джерел, багато з яких після окупації і зовсім припинили існування.

Повідомлення  7,503 Перегляди оновлено 3 місяці тому назад

Влада" "ЛНР" констатували, що безсилі перед водної катастрофою, що насувається на "республіку".  Так, знамените Ісаківське водосховище сьогодні заповнено водою нижче середнього рівня майже на 3 метри.

Image

Проблему визнав і так званий "начальник управління з питань екології та охорони навколишнього середовища міськадміністрації" Луганська Ігор Рупіна.  Він заявив, що проблема буде тільки посилюватися і сьогодні "влада" безсилла.

Image

Сумна доля, як пише підконтрольний окупантам паблік, спіткала і Елизаветинське водосховище.  Його заповненість тільки 8 метрів, водойма на межі повного вимирання.

 Більш того, жителі ОРЛО заперечують, що "влада" проводить очищення річок.  Очевидці кажуть, що подібні роботи якщо і були, то мали разовий та показовий характер.

Image

Експерти кажуть, що причина вимирання джерел в так званій  "ЛНР" - припинення відкачки води в шахтах.  Їх зупинили майже відразу після окупації Донбасу в 2014 році.

 "Вода в Вільхівці, наприклад, так і не з'явилася. Точно так же і в річці Білій: після припинення водовідливу шахти Романовська перелив через дамбу Ісаковського водосховища не йде, вода в продовження русла річки Біла не надходить", - констатують місцеві блогери.

 "Ні водовідливів шахт - ні води", - додають вони.

За матеріалами dialog.ua


Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
2
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
1
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • На так звану "ЛНР" насувається водна катастрофа: сепаратисти визнали безсилля..
  • KlimVetal