На державному ТБ Білорусі передали "привіт" Україні в кращих традиціях Соловйова: "Продають дітей і дівчат"..

Журналіст і ведучий СТВ Григорій Азаренко скопіював манеру поведінки в кадрі "старших братів" і звернувся до України із закликом повернутися в "сім'ю".

Повідомлення  5,669 Перегляди оновлено 9 місяці тому назад

Відомий в Білорусі нелюбов'ю до протестуючих активістам провідний СТВ Григорій Азаренка випустив позаплановий випуск своєї передачі, який присвятили Україні.  В "кращих традиціях" пропагандистів Соловйова і Скабееевой, він образив нашу країну, назвавши її державою "жебрака і вимираючого народу і Гордоном при владі".

 Кадри передачі опубліковані в Twitter.

Image

Ведучий переплюнув своїх російських "вчителів" в тонкощі образ і лихослів'я.  Виявляється, його порушив сюжет на телеканалі "Прямий", де була показана виріб "польського безвусого скопця про нашого президента (Лукашенко - ред.)".

 "Володіє цим каналом шоколадний олігарх Порошенко. Він 4 роки виконував обов'язки наглядача за американським штатом постмайданна Україна, - заявив Азаренка. - Янукович бомж в порівнянні з тим, хто прийшов після. Вони розпродали всю країну: землю, заводи, порти, дівчат. Ваших  дітей продають на органи, а дівчат поставляють в європейські борделі мало не офіційно ".

 Дісталося і чинному президенту Володимиру Зеленському.  Не соромлячись у виразах, ведучий назвав його "коміком, блазнем, кривляються клоуном", який нібито торгує країною.

 
 Увійшовши в стан катарсису, Азаренко і зовсім заявив, що українська влада заздрить Олександру Лукашенко і прикривається їм, на тлі власних падаючих рейтингів.

 В кінці сюжету ведучий рекомендував українцям "повернутися" в "сім'ю": "І з вашими кривдниками ми неодмінно поквитаємося".

За матеріалами dialog.ua



Твоя реакція?

0
LOL
2
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
1
BAD!
1
EEW
0
OMG!
4
ANGRY
0 Коментарі

  • На державному ТБ Білорусі передали "привіт" Україні в кращих традиціях Соловйова: "Продають дітей і дівчат"..
  • KlimVetal