Лероса звинуватили в постановці підпалу Mercedes-Benz - депутат відповів

Народного депутата Гео ЛЕРОСА підозрюють у підпалі власного автомобіля для залучення уваги суспільства.

Повідомлення  512 Перегляди оновлено 3 місяці тому назад

Трохи більше року тому, 28 серпня 2020 року, Mercedes-Benz парламентарія Гео ЛЕРОС вартістю 332 тисячі гривень згорів у дворі його будинку.  Після цього нардеп звинуватив Офіс президента, який нібито був незадоволений його боротьбою з корупцією серед політичної еліти країни.

 Однак ця заява може бути брехнею, пише "Компромат".

 У Мережі з'явилося відео від 24 липня 2020 року, на якому Лерос отримав пакет, де нібито перебували 60 тисяч доларів, після чого озвучив план.  Парламентарій збирався організувати брифінг, де планував розповісти про факти корупції, до якої залучений в тому числі міський голова Києва Кличко.  Для ажіотажу і залучення уваги він пропонував підпалити власне майно.

 ЗМІ відзначають, що всі озвучені ЛЕРОС плани дійсно збулися згодом.

 Госбюро розслідувань ініціює перевірку депутата Гео Лерос.  Політика підозрюють в імітації нападу на себе для створення ілюзії загроз нібито за політичну діяльність і для дискредитації влади.

 Дії ЛЕРОС можна кваліфікувати за ч.1 ст.  14 (готування до злочину) і ч.2 ст.  384 КК України (введення в оману суду або іншого уповноваженого органу).

 Гео Лерос в facebook. вже заявив, що відео несправжнє і створено для знищення його репутації, тому в подальшому він має намір передати запис на експертизу, адже на відео замазане 70% екрану і сфабрикований звук.

За матеріалами dialog.ua

Image

Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • Лероса звинуватили в постановці підпалу Mercedes-Benz - депутат відповів
  • KlimVetal