Лікар Бриль - Степанов маніпулює статистикою смертності від COVID-19 в Україні..

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов маніпулює статистикою смертності від COVID-19, порівнюючи показники летальних випадків в Україні та в Європі з різною віковою групою населення.

Повідомлення  824 Перегляди оновлено 6 місяці тому назад

Сьогодні міністр охорони здоров’я Максим Степанов сказав, що в Україні майже на низькому рівні в порівняні з європейськими країнами, це виправдання для МОЗ чи ні?

Image

“Тут треба дивитись декілька моментів, припустимо, коли помирають в Англії чи в Італії то помирали люди віком 80-90 років і старше, а смертність в Україні це люди молодші 70 років, тобто дві різні групи населення. Ті групи, які в Європі в принципі не помирали. І в Америці, де говорили: “Катастрофа”, але катастрофа – це як я сказав, віком від 80-90 років. Тому треба порівнювати одинакові дані, а не маніпулювати смертністю серед дітей та літніх людей. Не можна їх порівнювати”, – сказав Степанов.

За матеріалами prm.ua

Пряма мова

 

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

 


Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • Лікар Бриль - Степанов маніпулює статистикою смертності від COVID-19 в Україні..
  • KlimVetal