Корвети і безпілотники: про що Зеленський під час візиту до Туреччини має намір домовлятися з Ердоганом..

Президент України Володимир Зеленський 10 березня прибуде до Туреччини з робочим візитом.

Повідомлення  569 Перегляди оновлено 6 місяці тому назад

Основна мета візиту Володимира Зеленського в Туреччину - участь в засіданні українсько-турецького Ради Високого рівня.  Також Володимир Зеленський і Реджеп Ердоган, президент Туреччини, проведуть переговори, під час яких обговорять різні аспекти українсько-турецького співробітництва, повідомляє AnadoluAjansı.

Image

Один з найважливіших аспектів - співпраця в оборонній сфері.  Туреччина - одна з країн, співробітництво з якою в цьому напрямку для України дуже плідну протягом уже не одного року.

 Міноборони України і Управління оборонної промисловості Туреччини 14 грудня 2020 року підписали кілька угод про виробництво і передачу технологій виробництва корветів і безпілотних літальних апаратів БПЛА, а також про обмін технологіями.

 Раніше, в 2019 році, Україна купила 6 ударних БПЛА Bayraktar і три наземні станції управління.  А в планах - спільне виробництво Bayraktar TB2.  Передбачається, що Збройні Сили України отримають 48 новітніх безпілотників.

 До речі, Україна поставляє двигуни для безпілотника Bayraktar AKINCI, серійний випуск якого на стадії підготовки.

 Президенти України і Туреччини обговорять ще один спільний проект - будівництво корветів в Миколаєві.  Перший корвет буде побудований в Туреччині, решта - на верфях України.  У планах - спільне виробництво літака "Ан-178" української компанії "Антонов".

За матеріалами.dialog.ua


Твоя реакція?

1
LOL
2
LOVED
1
PURE
1
AW
1
FUNNY
1
BAD!
1
EEW
1
OMG!
1
ANGRY
0 Коментарі

  • Корвети і безпілотники: про що Зеленський під час візиту до Туреччини має намір домовлятися з Ердоганом..
  • KlimVetal