Клімкін: Путін знайде момент, щоб "підірвати" Україну

Консервація питання Донбасу не означає зменшення ризиків для України, вважає екс-глава МЗС Павло Клімкін.

Повідомлення  1,126 Перегляди оновлено 2 місяці тому назад

Президент Росії Володимир Путін знайде момент, щоб "підірвати" Україну.  Більш того, глава Кремля спробує домовитися з частиною Заходу, щоб організувати такий вибух і перезавантажити існуючу реальність.

 Про це заявив колишній міністр закордонних справ України Павло Клімкін в інтерв'ю youtube.-каналу Юрія Романенка.

 "Для нього (Путіна - ред.) Це частина виконання його місії. Він каже: я зроблю контрольований вибух, ризики мої, давайте я це зроблю, ви будете дивитися нескінченно на цю реальність? Я думаю, що така розмова (реальний - ред.  ) Я його бачу на якихось конференціях. те, що він буде його вести, це сто відсотків ", - сказав екс-міністр.

 На думку дипломата, на сьогоднішній день в Україні не існує чесного діалогу про поточну ситуацію на окупованому Донбасі і про майбутнє регіону.  Можливо, влада розраховує на консервацію питання Донбасу, однак такий крок не позбавить Україну від ризиків.  Крім того, ключі від такої консервації знаходяться в руках російського президента.

 "Консервація питання Донбасу не означає, що ми зменшуємо ризики для України", - підкреслив екс-міністр.

 Клімкін також заявив, що Україна в будь-якому випадку доведеться йти на компроміси з Росією по Донбасу, однак слід відрізняти компроміси від поступок.

 "Компроміси теж складні. Нам все одно доведеться йти на компроміси, сто відсотків. Але компроміс - це не поступка. Щоб відокремити компроміс від поступки, потрібна суспільна дискусія, а зараз будь-яка громадська дискусія повністю придушена", - додав співрозмовник.

За матеріалами dialog.ua


Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • Клімкін: Путін знайде момент, щоб "підірвати" Україну
  • KlimVetal