Гризлов звинуватив Україну в "дезорганізації діалогу" і зриві засідання ТКГ

За словами делегата РФ в Мінській ТКГ Бориса Гризлова, "представники України пішли на повну дезорганізацію діалогу в усіх напрямках".

Повідомлення  265 Перегляди оновлено 21 днів тому назад

Постійний представник Росії в Мінській ТКГ і глава російської делегації, екс-глава Державної Думи і колишній міністр внутрішніх справ РФ Борис Гризлов в черговий раз звинуватив Україну в зриві засідання щодо припинення конфлікту на Донбасі, про що повідомляється на Ютуб-каналі Extra New.

 "Сьогодні відбулося перше засідання контактної групи після річного місячної перерви. Засідання пройшло під головуванням нового координатора від ОБСЄ фінського дипломата Мікко Кіннунен", - сказав він журналістам після засідання.

 По всій видимості, його зачепили слова міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексія Резнікова під час засідання ТКГ.  На самому початку заходу Резніков нагадав російської делегації про тристоронній характер роботи групи.

 Віце-прем'єр-міністр України також процитував канцлера Німеччини Ангелу Меркель, яка під час прес-конференції в Києві відзначила, що стороною конфлікту з Україною є РФ.

 У вою чергу, Гризлов заявив, що після перерви українська делегація зробила додаткові зусилля до "повної дезорганізації діалогу в усіх напрямках політичного врегулювання конфлікту", ніж, на думку представника РФ, "зірвала засідання".

За матеріалами.dialog.ua


Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • Гризлов звинуватив Україну в "дезорганізації діалогу" і зриві засідання ТКГ
  • KlimVetal