Грицак відповів на нові "плівки Суркова-Медведчука": "Це просто повний абсурд"

Екс-глава Служби безпеки України прокоментував згадка себе в нових аудіозаписах розмов Віктора Медведчука і Владислава Суркова.

Повідомлення  1,380 Перегляди оновлено 7 місяці тому назад

Колишній глава Служби безпеки України Василь Грицак відреагував на згадку свого імені в нових "плівках Медведчука-Суркова".

 Про це він розповів в інтерв'ю українській службі "Радіо Свободи"

Image

Ми нагадаємо, що недавно в Мережі з'явилася нова порція прослушки переговорів між екс-помічником Путіна Владиславом Сурковим і главою "ОТЗЖ" Віктором Медведчуком: її оприлюднило видання "Обозреватель".

 У цих аудіозаписах йшлося, в тому числі, про обмін полоненими.  Крім того, наголошується, що Грицак, будучи першим заступником глави СБУ в 2014 році, підтримував зв'язок з т.зв.  "Міністром безпеки ДНР" Володимиром Кононовим.

 Грицак підтвердив факт розмови з Кононовим щодо обміну полоненими.  Він заявив, що до обміну сторони готувалися досить довго, більше року.  За його словами, до сьогоднішнього дня збереглися фотографії і відео однієї з таких зустрічей на нейтральній території поблизу Ясинуватої.  На цій зустрічі були Медведчук, Кононов, Грицак, бійці спецпідрозділу СБУ "Альфа" і проросійські бойовики.

 У той же час Грицак заперечує будь-які переговори з бойовиками "ДНР" про поставку "готівки" (готівки - ред) на окуповані території.

 "Це просто абсурд. Я хотів би глянути в очі Медведчуку і дізнатися, що він мав на увазі, коли ніс це. Ні про яку готівці мови не було взагалі", - заявив екс-глава СБУ.

За матеріалами dialog.ua


Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • Грицак відповів на нові "плівки Суркова-Медведчука": "Це просто повний абсурд"
  • KlimVetal