Гай про "кричущу" деталь візиту Блінкена в Україну: "Оцінював температуру по палаті"

Держсекретар США Ентоні Блінкен під час візиту до Києва спочатку провів зустріч з представниками фракцій Верховної Ради, а потім з Володимиром Зеленським.

Повідомлення  1,160 Перегляди оновлено 6 місяці тому назад

 6 травня держсекретар США Ентоні Блінкен провів велику кількість переговорів з представниками політичної еліти України.  Офіцер резерву ЗСУ Мирослав Гай вважає, що неспроста американський візитер зустрічався з президентом Володимиром Зеленським після того, як поспілкувався з главами парламентських фракцій.

 "Я так розумію, що США намагаються зрозуміти всі позиції, всі точки зору, тому що політика України зараз непередбачувана", - зазначив Гай.

Image

 За його словами, Блінкен оцінював "температуру по палаті", так як Захід бентежать непослідовні заяви Банкової про особисту зустріч Зеленського і Путіна, потім - проблеми з "Нафтогазом".

 "Іноземні партнери вкладали гроші в наші реформи, в тому числі в антикорупційні. А зараз ми бачимо, що Офіс президента і Кабінет міністрів, всупереч антикорупційного закону призначають Вітренко на цю посаду ... Держдеп змушений коментувати це ... з подивом", -  висловився волонтер.

 Гай вважає, що Блінкен зустрівся з представниками парламентських фракцій і Петром Порошенком перед переговорами з Володимиром Зеленським, так як Вашингтон не впевнений, що отримає від Банкової точну інформацію про стан справ в Україні.  Після того, як були зібрані різнобічні дані, швидше за все, загальна думка була складена.

За матеріалами dialog.ua


Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • Гай про "кричущу" деталь візиту Блінкена в Україну: "Оцінював температуру по палаті"
  • KlimVetal